Kam dál?


Penzijní připojištění srovnání a porovnání

Srovnání penzijního připojištění s jinými finančními produkty nebo mezi penzijními fondy navzájem není vůbec jednoduchou záležitostí. Penzijní připojištění uzavíráte na dlouhou dobu a mezi tím se může mnohé změnit. Každopádně penziní připojištění byste neměli vynechát ze svého portfolia, protože ve srovnání s jiným finančními produkty jde o produkt jistý a stabilní zvláště v České republice.

Podívejte se např. na situaci mnohoa lidí před penzí ve Spojených Státech, kteří investovali hlavně do akcií. Po poklesu trhů, přišli o mnoho peněz a nemohousi dovolit odejít na penzi. To se vám v našem systému stát nemůže. Pokud chcete srovnat penzijní fondy klikněte na následující tabulku.

Viz tabulka: penzijní připojištění - porovnání

My v naší poradenské společnosti Financier pevně hájíme zájmy klientů. A protože se dlouhodobě penzijnímu připojištění věnujeme, známe a víme i o věcech, které běžného klienta nenapadnou, nebo se na čísla a výnosy při srovnání a porovnání penzijního připojištění dívá z jiné perspektivy než by měl. Proto jsme pro vás, naše klienty připravily následující službu:

Vzhledem k situaci v České republice nepovažujeme penzijní připojištění za výhodné a proto ho nedoporučujeme ani nezajišťujeme

       Pro různé výpočty v oblasti pojištění je vám online k dispozici naše kalkulačka. Vyzkoušejte.

Pokud trochu myslíte na budoucnost pak vás jistě budou zajímat naše podrobné informace o penzijním pojištění online.

Získáte navíc prémii 50%
vašeho měsíčního příspěvku